Ing. Lenka J.

Určite ste sa aj vy niekedy ocitli v podobnej situácii, keď ste nevedeli, ako ďalej… Keď stojíte na križovatke ciest a neviete sa rozhodnúť, ktorá je tá správna? Čakáte, že Vám niekto pošepne, choď doľava tam to bude super, ale nič také sa nestane? Keď si myslíte, že po všetkých tých odblokoch, konšteláciach, meditáciach a počúvaní motivačných podcastov, ste SILNÁ a SEBAVEDOMÁ žena. Avšak vy sa tak vôbec necítite a vo vzduchu visí otázka, WHY? Áno, toto som presne prežívala ja a v tom období sa mi do rúk dostalo číslo na kočku, tak som si povedala, prečo to neskúsiť.
Čo mi teda dali sedenia s Karinkou? V prvom rade nebáť sa povedať svoj názor, aj keď s ním iní nebudú stotožnení. Odmeniť sa a pochváliť, nebyť na seba prísna a nevidieť sa len v negatívnom svetle. Byť hrdá sama na seba, spokojná vo vnútri, pretože to je najdôležitejšie. Rada by som toho tu napísala aj viac, ale jednoducho to musíte zažiť, pretože tie pocity sa slovami nedajú opísať.
Aj keď si myslíte, že by ste nemali čo „riešiť“, tak len v odpovedi na otázku, aký si dnes mala deň, Vám Karinka nájde niečo, čo sa jej nepozdáva alebo to v jej ušiach nejako inak rezonuje. Neľutujem ani jednu hodinu strávenú s ňou, pretože mi ukázala cestu k mojmu pravému JA a za to som jej nesmierne VĎAČNÁ.

 

Ing. Lenka J.
Back to Top