Koučing pod stromček

Darujte pod stromček šťastie a pohodu

Najkrajším darčekom je, keď sme šťastní a cítime sa v pohode. Niekedy nás však môže od šťastia a spokojnosti deliť nedostatok nadhľadu, sebadôvery, nefunkčný vzťah, pocit viny či strach urobiť veci inak. Inokedy nám pocit šťastia a spokojnosti môže priniesť práve intenzívne sebapoznanie a osobnostný rozvoj.

Koučing v spojení s terapiou nás dokáže nasmerovať na cestu pozitívnej a oslobodzujúcej zmeny.

Ak si želáte pre seba alebo pre niekoho blízkeho pod stromček viac šťastia a pohody, darujte DARČEKOVÚ POUKÁŽKU NA ONLINE KOUČING so mnou.
Ja, Karin Súlety, spravím všetko preto, aby to bol ten najkrajší, najtrvalejší a najužitočnejší darček.

Image

Ako funguje DARČEKOVÁ POUKÁŽKA?
Online koučing pozostáva z úvodnej hodiny, ktorá je zdarma plus určitý počet ďalších stretnutí podľa vášho výberu. Z mojich skúseností dokážeme spolu s klientom veľké zmeny už za 4 stretnutia. Preto Vám ako vianočný darček odporúčam DARČEKOVÚ POUKÁŽKU ONLINE KOUČINGU NA 4 STRETNUTIA (+ úvodná hodina, ktorá je ZDARMA).

Napíšte mi prostredníctvom formulára nižšie a spoločne vytvoríme zmysluplný darček pre Vás alebo Vašich blízkych. Následne Vám pošlem informácie potrebné k úhrade a dohodneme si spôsob doručenia DARČEKOVEJ POUKÁŽKY.

  Zakliknutím súhlasu so spracovaním osobných údajov udeľujete ako dotknutá osoba svoj dobrovoľný a výslovný súhlas so spracovaním poskytnutých osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov*

  Ako prebieha úvodná hodina?

  Úvodná hodina je niečo ako prvé rande. Zažívate niečo nové. Ochutnávate nový spôsob konverzácie. Prostredníctvom rozhovoru definujeme kde sa klient nachádza, kam sa chce dostať a čo ho na jeho ceste brzdí. Prichádzajú prvé podnety a uvedomenia, ktoré spustia pohyb v živote.

  Ako prebiehajú ďalšie stretnutia?

  Stretnutia s klientom prebiehajú v plynulom rozhovore medzi 4 očami. Jednoducho a otvorene sa rozprávame o tom, čo sa deje v jeho živote, ako sa v niektorých situáciách cíti a čo chce. V rámci rozhovorov sa dostávame do bodov, kde klientovi ukazujem iný uhol pohľadu situácie, v ktorej sa momentálne nachádza. Pomôže to klientovi získať nadhľad a tým sa odosobniť od jednostranného videnia situácie. Tu prichádzajú okamžité AHA momenty a uvedomenia, ktoré nám pomôžu v danej téme urobiť jasno. Následne si definujeme konkrétnu vec, ktorú je potrebné zvládnuť, aby mohol nastať posun. Cieľom je, aby klient odchádzal oslobodený od toho, čo ho brzdilo a pripravený realizovať nové.

  Back to Top