Mária R.
Pred koučingom bol môj život ako zacyklený v kruhu, z ktorého sa nedalo výjsť von.  Cítila som potrebu zmeny, hľadala možnosti a spôsoby, ako to zmeniť. No neúspešne. 
Môj život, moje myslenie, môj prístup k sebe samej, sa zmenil až po tom, čo som sa rozhodla absolvovať koučing s Karin. Som nesmierne šťastná, že mojou koučkou bola práve ona.
Predovšetkým ide o posun môjho myslenia o sebe samej. Neverila som si a moje sebavedomie nebolo dostatočné k plneniu pracovných povinností. A práve tu nastal obrovský posun. Keď som zmenila myslenie o sebe samej, odrazu sa začalo meniť aj moje okolie. Prišiel prvý úspech, druhý a to ma povzbudzovalo k tomu, aby som pracovala na sebe ďalej. Samozrejme, prišli aj situácie, kedy mi bolo ťažko a vracala som sa späť k starým zvykom. Úžasné na tom bolo však to, že som to už vnímala. Vedela som rozpoznať situácie, čo chcem a čo sa mi už nepáči. 
Videla som mnohé situácie ináč ako pred rokmi. Cítila som, že lepšie vidím do situácií a vzťahov na pracovisku. A to bolo práve koučingom. Odrazu som dokázala prezentovať svoj názor a trvať na svojom tvrdení. Dokážem byť otvorená k ostatným, bez pocitu výčitiek, kto a čo si o mne myslí alebo ako ma hodnotí. Vnímam pocit vlastnej dôležitosti. 
Práve vďaka koučingu som sa naučila, že musím myslieť predovšetkým na seba. A keď ja budem spokojná, aj okolie bude. Uvedomujem si tiež potrebu relaxu, čo som predtým nepoznala. 
Stávalo sa mi, že aj z úspešného pracovného stretnutia som odchádzala s pocitom napätia a neistoty, no teraz sa dokážem pochváliť aj za maličkosti a vnímať svoje úspechy. A veru, aj si ich užívam! 
Koučing s Karin dopadol nad moje očakávania a ešte aj teraz, po jeho absolvovaní, vo mne doznievajú nádherné pocity. Tak obrovskú podporu a pomoc, ktorú som od nej dostala, som neočakávala. Karin vnímam ako úspešnú koučku, ktorá sa veľmi intenzívne venuje svojej práci a jej osobný  rozvoj je vysoko významný. Vyžaruje z nej harmónia a vnútorná vyrovnanosť, po ktorej tak všetci túžime. 

Úžasná žena, ktorá vedela vždy, ako ma posunúť ďalej. To, čo ona dokázala, je neuveriteľné. Nikdy by som neverila, že za 12 hodín sedenia s ňou, sa tak zmení môj život. Spôsob, akým ma celú dobu viedla, ovplyvnil nielen môj pracovný život, ale aj moje súkromie. Pozitívne! A to je super!
Som jej za to veľmi vďačná! Stretnutia s ňou zanechali vo mne len a len príjemné pocity. Všetkým odporúčam!
Mária R.
Vedúca oddelenia
Back to Top