Image
Image

Úvodná konzultácia sa pre mnohých ľudí stala štartom. Aj tebe môže priniesť nové uvedomenie, ktoré ti pomôže zmeniť postoj, zistiť, čo ti bráni realizovať sa v živote. Upratať si vo vzťahoch, kariére. Pozrieť sa na to, prečo tvoje sebavedomie kolíše alebo prečo si myslíš, že ho nemáš. Ujasniť si prečo  viazne tvoja komunikácia. Odbúrať strachy a nerozhodnosť. Ale aj nájsť zmysel, posunúť a rozvinúť svoje vízie a talenty.


Témy sú nekonečné. Všetko nad čím rozmýšľaš a nemáš odpoveď, môže byť téma, ktorej sa budeme venovať.

 

Referencie

Karin umí být partnerem, který pozorně naslouchá a pokládá otázky, které by mne samotného nenapadly a vedou k hlubšímu zamyšlení, které mi pomohlo pochopit mé jednání, strachy, které jsem v sobě měl a uvědomění, že já vlastním a řídím svůj život. Mé výsledky a to, jak se cítím, potvrzuje, že Karin umí pomáhat lidem k úspěchu, a to jak v profesním, tak i v osobním životě. Děkuji za Tvé umění.
Petr Z.

 

Na začiatku som mala pochybnosti, či je vôbec možné, aby mi niekto „cudzí“ , kto ma vôbec nepozná, dokázal ukázať tú správnu cestu. Karin však bola úžasná, rýchlo získala moju dôveru a začali sa diať zázraky. Postupne som si uvedomovala svoje strachy a brzdy, ktoré mi bránili pohnúť sa správnym smerom. Zbavovala som sa negatívnych pocitov a uzlov ktoré ma zväzovali. Zisťovala a pomenovávala som moje talenty, o ktorých som len matne tušila. Spoločnými silami sme postupne uzdravovali môj strom – moje srdce. Karin mi priniesla odpoveď na najdôležitejšiu otázku môjho života.
Ďakujem
Zuzana N.

Ak máš naozaj chuť sa posúvať a meniť svoj život, teším sa na teba. Ak nevieš, či to naozaj myslíš vážne, neposielaj formulár len preto, že je to bezplatné. Nechaj prosím priestor pre niekoho, kto to berie ako skutočnú príležitosť.

 

S láskou a s vďačnosťou za pochopenie.

Ďakujem.

Úžasná žena, ktorá vedela vždy, ako ma posunúť ďalej. To, čo ona dokázala, je neuveriteľné. Nikdy by som neverila, že za 12 hodín sedenia s ňou, sa tak zmení môj život. Spôsob, akým ma celú dobu viedla, ovplyvnil nielen môj pracovný život, ale aj moje súkromie. Pozitívne! A to je super!

Som ti za to veľmi vďačná! Stretnutia s ňou zanechali vo mne len a len príjemné pocity. Všetkým odporúčam!

Mária R.

 

S Karin jsem začala pracovat v době mé mateřské dovolené. Objevily jsme několik mých postojů a situací, kterým jsem zbytečně věnovala příliš energie, přitom mě brzdily a celkově negativně ovlivňovaly. Už jen to, že jsem je objevila a uvědomila si, jak jsou ve mně zažrané a jak si v dobré víře vlastně škodím, pro mě byl velký krok. A i když pro mě bylo těžké se v tomto směru otevřít a prozkoumat, i tato mému egu nepříjemná zákoutí, líbilo se mi na nich pracovat, protože jsem viděla ty změny, které nastávaly v podstatě hned po každém sezení s Karin. Věřím, že mi to pomohlo být nejen dobrým manažerem, ale i matkou a partnerkou.
Lenka Č.

 

Keď si myslíte, že po všetkých tých odblokoch, konšteláciach, meditáciach a počúvaní motivačných podcastov, ste SILNÁ a SEBAVEDOMÁ žena. Avšak vy sa tak vôbec necítite a vo vzduchu visí otázka, WHY? Áno, toto som presne prežívala ja a v tom období sa mi do rúk dostalo číslo na kočku, tak som si povedala, prečo to neskúsiť.
Čo mi dali sedenia s Karinkou? V prvom rade nebáť sa povedať svoj názor, aj keď s ním iní nebudú stotožnení. Odmeniť sa a pochváliť, nebyť na seba prísna a nevidieť sa len v negatívnom svetle. Byť hrdá sama na seba, spokojná vo vnútri, pretože to je najdôležitejšie. Rada by som toho tu napísala aj viac, ale jednoducho to musíte zažiť, pretože tie pocity sa slovami nedajú opísať.

Som nesmierne VĎAČNÁ.
Ing. Lenka J.

 

Získal som sebadôveru, nadhľad a novú motiváciu. Postupnými krokmi sa mi otvárali iné pohľady a odrazu sa mi začali ukazovať aj iné, nové riešenia. Pridanou hodnotou celého procesu bola skutočnosť, že sa postupne zmenili moje postoje aj v oblastiach, ktoré som vôbec neplánoval otvárať a riešiť. Presah nového pohľadu na veci postupne pozitívne prešiel od pracovnej sféry aj do sféry súkromnej a vzťahovej. Netreba o tom veľa písať…je potrebné to zažiť. Je to ako jazda autom po diaľnici…musíš to zažiť, aby si pochopil.
Ďakujem.
Patrik P.

Back to Top